, Rytuał piękna – szczotkowanie ciałą

Słyszałyście o szczotkowaniu ciała na sucho? Warto przekonać się na własnej skórze 🙂 Aby zauważyć szybkie efekty, potrzebujecie jedynie systematyczności.

Rezultaty? Proszę bardzo: masaż szczotką wygładza i ujędrnia skórę, pobudza krążenie, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu oraz redukcję cellulitu. Poza tym działa jak zastrzyk energii. Ja szczotkuję rano, co bardzo pozytywnie mnie nastraja i daje fajnego kopniaka do dalszego działania.

Dziewczyny, do dzieła!
Jak prawidłowo szczotkować? Zerknijcie tutaj http://the-file.com/howto/dry-… Dokładny instruktaż ze zdjęciami. Nie sposób się pomylić…

Jeśli jesteście szczotkującymi debiutantkami, zacznijcie od delikatnych „głasków” skóry tak, aby jej zbytnio nie podrażnić. Po kilku próbach, same przekonacie się, jaki nacisk szczotki lubi wasze ciało.

Omijajcie obszary dotknięte stanem zapalnym, z pieprzykami czy pękniętymi naczynkami. Unikajcie też okolic biustu, dekoltu i szyi. Masaż zaczynamy od stóp, następnie przechodzimy w górę w kierunku węzłów chłonnych. Wykonujemy długie, pionowe ruchy.

Szczotkujemy suchą skórę bez użycia olejku, a potem hop pod prysznic… Dopiero teraz skóra jest gotowa na przyjęcie odpowiedniego kosmetyku pielęgnacyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Add to cart