Płatność Przelewy24

Płatność wykonywana poprzez system bezpiecznych płatności online Przelewy24. Po kliknięciu przycisku “Zamawiam” wystarczy podać dane zamówienia i wybrać płatność Przelewy24, aby zostać przeniesionym do okna logowania, gdzie pojawi się odpowiedni formularz płatności do autoryzacji (całość transakcji odbywa się w bezpiecznym połączeniu SSL).

PayPal

PayPal jest serwisem umożliwiającym błyskawiczne wysyłanie płatności online. Wystarczy, że jednorazowo dodasz do swojego konta PayPal kartę kredytową lub debetową. Następnie podczas płacenia za zakupy wystarczy zalogować się za pomocą wybranego hasła i potwierdzić płatność jednym kliknięciem. Dzięki temu proces płatności jest nie tylko szybszy, ale odbywa się bez ujawniania sprzedającemu Twoich informacji finansowych.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta PayPal, po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany do strony serwisu, na której szybko i bez zbędnych formalności zarejestrujesz się i zakończysz transakcję dodając – jednorazowo – preferowaną metodę płatności

W przypadku pytań skontaktuj się z nami: ziolove@ziolove.pl

Add to cart